特别通告:UPSR 奖励金事宜 Pemberian Hadiah UPSR Tahun 2014

特别通告:

谨此通知所有2014年UPSR检定考试考获至少全科及格的六年级毕业生,请出席于1/2/2015(星期日),早上8时于哈古乐华小主办的家教协会会员大会以领取UPSR奖励金。同学们可以浏览学校的网页查阅名单。请穿中学学校制服,并于早上7:45前报到。届时大会将先进行颁发奖励金仪式,估计早上10时结束。敬请垂注,谢谢。

校长黄燕辉谨启

Pengumuman:

Dimaklumkan bahawa Persatuan Ibu bapa dan Guru (PIBG) sekolah akan mengadakan Majlis Penyampaian Hadiah UPSR sempena Mesyuarat Agung PIBG pada 1 Februari 2015 (Ahad), 8:00 pagi di SJK(C) Ladang Harcroft. Calon UPSR Tahun 2014 yang memperoleh keputusan sekurang-kurangnya lulus penuh diminta hadir. Calon yang berkenaan boleh menyemak senarai nama penerima di laman web sekolah. Penerima dikehendaki berpakaian seragam sekolah menengah dan mendaftar sebelum 7:45 pagi. Majlis penyampaian hadiah akan berlangsung pada 8:00 pagi hingga 10:00 pagi.

Harap maklum. 

Sekian, terima kasih.

哈古乐华小2014年UPSR奖励金名单


7A  (RM150)

Nama
姓名
班级
奖金
7.1
LOW YI TING
饶尹婷
6M
150
7.2
CHAI YI MUN
蔡仪雯
6U
150
7.3
CHEW YUNG LIN EMILY
周栐伶
6E
150
7.4
KEE WEI LIM
倪尉林
6P
150
7.5
YAP RONG WEI
叶荣伟
6G
150
7.6
CHAN YUN XIN
曾韵芯
6C
150
7.7
CHARIS TEE MING JING
郑名靖
6C
150
7.8
CHING LI ANN
郑丽缘
6C
150
7.9
CHLOE CHOY XIAO WEY
徐晓玮
6C
150
7.10
CHUA SHEN YIT
蔡善宇
6C
150
7.11
CLEMENT FONG HENG YEW
冯兴耀
6C
150
7.12
HO KAI ZHE
何凯晢
6C
150
7.13
LEONG YONG XIN
梁咏欣
6C
150
7.14
LIM JIA XI
林佳禧
6C
150
7.15
LIM YAN YIN
林燕楹
6C
150
7.16
LOW HSIN TZE
罗心慈
6C
150
7.17
LOW JUN YING
刘珺樱
6C
150
7.18
NG SHIN CHIAN
黄薰仟
6C
150
7.19
TAN JU WEI
陈楚苇
6C
150
7.20
TAN KA MUN
陈恺雯
6C
150
7.21
TAN KWAN EE
陈观宇
6C
150
7.22
TEO SHI HAN
张诗涵
6C
150


6A  (RM80)

Nama
姓名
班级
奖金
6.1
LEE JUN TSIEN
李俊贤
6M
80
6.2
CHIA WEN CHYI
谢玟琦
6J
80
6.3
CHEN LOK YI, JOCELYN
陈乐宜
6K
80
6.4
CHEONG KAI XIN
张恺芯
6K
80
6.5
LIOW YUH QING
廖钰晴
6K
80
6.6
KHOO AI JING
邱爱晶
6H
80
6.7
LEE YUAN SHIN
李彦昕
6H
80
6.8
LENG PHOOI JING
林佩静
6H
80
6.9
LIEW ZHI CHING
刘芷晴
6B
80
6.10
ONG JING SHUN
王净舜
6B
80
6.11
GOH YANN SEE
吴彦思
6U
80
6.12
LOH QIAO QING
罗巧晴
6U
80
6.13
NG XIANG JUNE
黄湘润
6U
80
6.14
TAN XIN LIN
陈欣琳
6U
80
6.15
LIM HSIN YI
林芯羽
6E
80
6.16
ANG ZHE EN
洪慈恩
6G
80
6.17
CHO DEMI
左恬蜜
6G
80
6.18
CHEW HONG JIN
周宏进
6C
80
6.19
CHEW YI JEAN
周怡君
6C
80
6.20
DING KOON YEAT
陈孔业
6C
80
6.21
GOH CHUK FUN
吴楚梵
6C
80
6.22
KOO YEE XUAN
邱宇萱
6C
80
6.23
LEE CHI YEN
李梓原
6C
80
6.24
LEE KAI XIAN
李凯娴
6C
80
6.25
LIEW KANG XUEN
廖康轩
6C
80
6.26
MAERYNE ENTHERAN
美凌
6C
80
6.27
MUN ZI XING
文紫杏
6C
80
6.28
NG PEI YIN
黄珮吟
6C
80
6.29
PHOON YUK MUN
方昱玟
6C
80
6.30
PRISCILLA PANG KAI WEN
潘恺雯
6C
80
6.31
TEE SHUKI
郑诗琪
6C
80
6.32
WILLIAM WOO SOON HENG
胡顺兴
6C
80
6.33
WONG ZI HUI
黄子惠
6C
80


5A  (RM70)

Nama
姓名
班级
奖金
5.1
CHAN WEN XUAN
陈玟璇
6M
70
5.2
CHERYL VOO YIE QI
邬奕祈
6M
70
5.3
CHUA CHENG HAN
蔡承翰
6M
70
5.4
ETHAN LEONG YI JIEN
梁毅健
6M
70
5.5
GAN LI QING
颜荔卿
6M
70
5.6
LEE AN
李安
6M
70
5.7
LEE JUN HAN
李俊汉
6M
70
5.8
LEE ZHI YING
李芷颖
6M
70
5.9
LEOW CHENG ROU
廖卿柔
6M
70
5.10
WONG KAI XIAN
黄愷贤
6M
70
5.11
CHEN SHIOW YWEN
曾筱媛
6J
70
5.12
STEPHINE
许芬妮
6J
70
5.13
TEW EN YING
张摁殷
6J
70
5.14
VALERIE TAN XIN YU
陈欣愉
6J
70
5.15
LOH JUN YIN
卢峻贤
6K
70
5.16
PRASANAH
贝莎娜
6K
70
5.17
WONG TYVAN
王松邆
6K
70
5.18
AEZEKIEL ISAAC ZENO
艾杰丘
6H
70
5.19
CHEW JIA YIN
周嘉楹
6H
70
5.20
EEASHANN
依山
6H
70
5.21
LEINDALL CHENG LIN-SHI
郑林势
6H
70
5.22
LOH XIN YUE
罗心悦
6H
70
5.23
OH WENN YAU
胡文耀
6H
70
5.24
TANG JIA XUAN
郑佳萱
6H
70
5.25
CHIA PEI TONG
谢佩彤
6B
70
5.26
LOW JUN YAN
刘俊延
6B
70
5.27
SEAN SIOW QAI LERK
萧凯乐
6B
70
5.28
LEE YI WEN
李伊雯
6U
70
5.29
TEOH WEI XIN
张玮芯
6U
70
5.30
FUN YOON-JIAN
范勇健
6E
70
5.31
JERELL HOH SHI HENG
何式恒
6E
70
5.32
LAU HAI HAN TIFFANY
刘海涵
6E
70
5.33
TEE MUN SHUIN
池文萱
6E
70
5.34
LIM RUI JIE
林于杰
6P
70
5.35
LIM YI XVAN
林奕见
6P
70
5.36
RACHEL KUAN RUI XUAN
柯蕊暄
6P
70
5.37
CHOO WEI XIANG
朱伟翔
6G
70
5.38
KOK HAN YANG
郭汉旸
6G
70
5.39
OAH HAN LIM
胡翰林
6G
70
5.40
WANG LAY YAH
王丽雅
6G
70
5.41
WU SUEN KIT
余顺杰
6G
70
5.42
CARLSON SEOW WEN YUAN
萧文延
6C
70
5.43
CAROLYN WOO SHINYI
胡欣怡
6C
70
5.44
LEO JIE XI
廖洁茜
6C
70
5.45
LIM SHU KEE
林思淇
6C
70
5.46
NG HONG KAI
黄宏凯
6C
70
5.47
TAN SHAO XUAN JORDAN
陈劭轩
6C
70
5.48
TUNG XIN YEE
邓欣瑜
6C
70


4A  (RM60)

Nama
姓名
班级
奖金
4.1
CHONG WEI QI
张玮琦
6M
60
4.2
CHUA KAI SHENG
蔡恺圣
6M
60
4.3
LOW KHAI QING
罗凯晴
6M
60
4.4
NG JAESON
黄捷升
6M
60
4.5
FAITH WONG JING MIN
王婧
6J
60
4.6
NG JIE YING
黄洁盈
6J
60
4.7
NICHOLAS JOHN LOH KUAN CHEE
罗冠麒
6J
60
4.8
CHOO CHOY FOONG
朱彩凤
6K
60
4.9
WONG HOR YAN
王可欣
6K
60
4.10
WONG JUN MENG
黄浚铭
6K
60
4.11
ASHLEY WONG RUI YING
黄睿颖
6H
60
4.12
KENNEDY TAN KEAT HOO
陈杰豪
6H
60
4.13
LAU ZI HAO
罗梓豪
6H
60
4.14
LOKE KAI WEN
陆凯雯
6H
60
4.15
PHOEBE YAP SHUYI
叶淑仪
6H
60
4.16
SONIA YOW SINN LING
游善龄
6H
60
4.17
KEONG YAN QI
龚彦奇
6B
60
4.18
LAU ZI FU
罗梓富
6B
60
4.19
OOI MING SHENG
黄明盛
6B
60
4.20
PUAH WEN XIN
潘汶兴
6B
60
4.21
SAMUEL YAN JUN WEI
颜子徫
6B
60
4.22
TEO JUAN WEI
张娟玮
6B
60
4.23
YONG CHONG HAO
杨钟耀
6B
60
4.24
CHOO LIN CHING
朱琳清
6U
60
4.25
FAN WEN HAN
范文瀚
6U
60
4.26
JEREYLL CHIA SZE SHAUN
谢智荣
6U
60
4.27
LOW JIASXIN
刘嘉新
6U
60
4.28
SIA JING YI
谢竞毅
6U
60
4.29
TAN YI YU
陈怡豫
6U
60
4.30
CHIA YU XUAN
谢宇铉
6E
60
4.31
LEW JUN KANG
刘俊康
6E
60
4.32
PAN MUN LI
潘奂利
6E
60
4.33
RUSSELL WONG JUN YUEN
黄俊源
6E
60
4.34
WONG HONG ZE
黄宏泽
6E
60
4.35
WONG YEN CHIK
王远哲
6E
60
4.36
YONG JIA QUAN
杨家权
6E
60
4.37
CHAI WEI MIN
蔡苇民
6P
60
4.38
CHRISTINE HOO YUET
许芝羚
6P
60
4.39
DANNY NG WANN SING
伍运星
6P
60
4.40
QIAN PENG CASILAO NG
吴泉坪
6P
60
4.41
WONG ZE LIANG
黄泽量
6P
60
4.42
CHIN YI WERN
陈依闻
6G
60
4.43
ELLE EOW TEEN YII
尤楹喻
6G
60
4.44
SEAN YAP WEN XUAN
叶文轩
6G
60
4.45
WONG WEI NEE
黄玮妮
6G
60
4.46
BRADY CHUA YUAN KEN
蔡岩肯
6C
60
4.47
CHEAH YU HERNG
谢宇恒
6C
60
4.48
LEE LI YING
李莉盈
6C
60
4.49
LIM YU JIN
林益丞
6C
60
4.50
MATTHEW SONG YANG ZHI
宋扬智
6C
60


3A  (RM50)

Nama
姓名
班级
奖金
3.1
CHAN YUE YAN
陈玥言
6M
50
3.2
CHIN PAK HOO
陈柏浩
6M
50
3.3
CHONG ZHI JIE
钟旨杰
6M
50
3.4
LEE KAI XIANG
李凯翔
6M
50
3.5
LEE SIM YEE
李沁俞
6M
50
3.6
TEO LUO JING
张珞兢
6M
50
3.7
JULIANO CHAN PHIL TAN
灿弼
6J
50
3.8
JUSTIN PHANG SHENG XUAN
彭盛炫
6J
50
3.9
LEE JUN SHENG
李俊声
6J
50
3.10
LIEW JIA WEN
刘家温
6J
50
3.11
POH CHU REN
傅柱仁
6J
50
3.12
TOH WEI ZHEN
杜薇贞
6J
50
3.13
WONG KA YAN
黄嘉欣
6J
50
3.14
ASHWIN SEELEAN
阿士文
6K
50
3.15
EDISON CHOO XIN YIN
朱兴胤
6K
50
3.16
LEE OWEN
李傲文
6K
50
3.17
MAK HOU YUEN
麦豪元
6K
50
3.18
MOK WEI LENG
莫玮琳
6K
50
3.19
TAN ZHEN DI
陈政弟
6K
50
3.20
WAI WEN XIN
韦文欣
6K
50
3.21
WONG KE YING
黄可盈
6K
50
3.22
YAN JOON HAO
袁骏豪
6K
50
3.23
ALVIN TENG EE CHENG
汤宜成
6H
50
3.24
LAU ZHUO ZHENG
刘础征
6H
50
3.25
LAW TIK CHEN
刘柏伸
6H
50
3.26
LEE ANSON
李政键
6H
50
3.27
LOW JIEYUN
刘嘉云
6H
50
3.28
WONG WEN KEAT
汪文杰
6H
50
3.29
CHEW YU MING
赵煜明
6B
50
3.30
CHONG ZHI YING
张祉蓥
6B
50
3.31
CHRISTINA LING YEE SIN
林语欣
6B
50
3.32
LOW ZHI QI
刘子绮
6B
50
3.33
CHONG KHENG KIT
张景杰
6U
50
3.34
LIM JIN CHONG
林锦聪
6U
50
3.35
LIM SAI MAN
林俊佑
6U
50
3.36
LEE ZHENG WEI
李政维
6E
50
3.37
PAN JIA JIE
彭佳傑
6E
50
3.38
ROYCE CHUNG ZHI LAM
曾治楠
6E
50
3.39
VIC LEE QIAN HENG
李谦恒
6E
50
3.40
WENNSYN TAN
陈菀昕
6E
50
3.41
CHLOE WONG ZI EN
黄子恩
6P
50
3.42
HO HUI XIN
胡僡心
6P
50
3.43
TAN TAI YUAN
陈大渊
6P
50
3.44
YAP BOON HOW
叶文浩
6P
50
3.45
BRYAN WONG YONG HUEI
王雍辉
6G
50
3.46
CHO EVA
左倚华
6G
50
3.47
ISAAC CHUE CHENG CHERN
周庆丞
6G
50
3.48
LEE JO WELLE
李祖慧
6G
50
3.49
LEE YEN ZHI
李嫣芷
6G
50
3.50
LOKE ZE YUAN
陆泽沅
6G
50
3.51
LOW JIE YI
罗洁宜
6G
50
3.52
MUHAMMAD SYAFIEE BIN ANUAR
莎菲义
6G
50
3.53
TEH YI TENG
郑宇婷
6G
50
3.54
WAN CHUN SING
尹俊升
6G
50


2A  (RM40)

Nama
姓名
班级
奖金
2.1
CHEN KAI WEN
曾凯文
6M
40
2.2
JUSTIN LAU YAN SHAO
刘元劭
6M
40
2.3
LEE HUI YEE
李慧仪
6M
40
2.4
MELVIN YOUNG TUCK WAI
杨德伟
6M
40
2.5
NG KAI ZHEN
黄楷镇
6M
40
2.6
TAI WEI KENT
戴玮庆
6M
40
2.7
TAN JING YING
陈靖莹
6M
40
2.8
CHOW KAH WEI
曹家维
6J
40
2.9
LEE HE LE
李和乐
6J
40
2.10
LIM JUN HAO
林均豪
6J
40
2.11
LOK JIA MEEN
骆佳鸣
6J
40
2.12
SEAH CHUN POH
谢岩伸
6J
40
2.13
TONG JIA SHUAN
唐嘉璇
6J
40
2.14
WONG WEI TIAN
黄薇恬
6J
40
2.15
CHEOW J-ANN
赵佳妍
6K
40
2.16
HENG ZEN KIT
王靖杰
6K
40
2.17
KOH YAO KANG
高耀康
6K
40
2.18
JENNIFER CHONG SIEW YAN
张秀欣
6H
40
2.19
NG YU XUAN
吴宇轩
6H
40
2.20
TAN CHIN RHOU
曾靖柔
6H
40
2.21
TIA LEE ZHI YUN
李芷芸
6H
40
2.22
EDRIC LEONG YI JUNN
梁毅俊
6B
40
2.23
SOO HOO THONG YAN NICOLE
司徒彤恩
6B
40
2.24
TANG XUAN XUAN
郑暄暄
6B
40
2.25
WANG ZHENG YI
黄靖义
6B
40
2.26
WONG HAW LIM
黄浩霖
6B
40
2.27
BONG ZI HENG
黄子恒
6U
40
2.28
LEE JIE QUAN
李家权
6U
40
2.29
LIM YUN SHUANG
林韵双
6U
40
2.30
PANG XIN RU
彭歆茹
6U
40
2.31
TAN JOO HUI
陈祖辉
6U
40
2.32
TEO XIYIN
张希茵
6U
40
2.33
THUM YU KANG
谭宇康
6U
40
2.34
FOONG MEN HUA
冯敏华
6E
40
2.35
GRACE CHENG CHI SZE
曾琦诗
6E
40
2.36
LAI KOK CHUNG
利国聪
6E
40
2.37
LAU YONG ZHENG
刘镛政
6E
40
2.38
LEW MUN XUN
廖文迅
6E
40
2.39
LIM MING ZHOU
林洺州
6E
40
2.40
LOW JIEYEN
刘嘉燕
6E
40
2.41
SEE JIA TONG
施佳彤
6E
40
2.42
AIMI MURNI BINTI SAMUIE
艾美
6P
40
2.43
BONG XING YEE
黄芯榆
6P
40
2.44
NG YONG KIAT
黄永杰
6P
40
2.45
NIK FAWWAZZUL SYAHIR BIN NIK MD AZIZAL RAHMAN
法洼祖
6P
40
2.46
PANG YEE XUAN
彭依镟
6P
40
2.47
POON JING LI
潘敬立
6P
40
2.48
WONG CARMEN
黄嘉玟
6P
40
2.49
OO MING ZHOU
余洺州
6G
40
2.50
SIM JIA YI
沈佳颐
6G
40
2.51
SOO JIA QI
苏家棋
6G
40
2.52
TAN SHANYONG
陈善勇
6G
40
2.53
WOON ZHI-LE
温籽乐
6G
40


1A  (RM30)

Nama
姓名
班级
奖金
1.1
CHOU NYET XING
邹佩谦
6M
30
1.2
LEE LYN FENG
李凌峰
6M
30
1.3
LONG CHEE SENG
龙子晟
6M
30
1.4
SASILVIA CHEONG PEI HOONG
张佩虹
6M
30
1.5
WONG PEI YEN
黄佩滢
6M
30
1.6
CHONG KOON YIEN
钟官延
6J
30
1.7
IAN LAM CHING YEW
林政耀
6J
30
1.8
KOONG JINCHI
龚晋驰
6J
30
1.9
LIM JOE WAY
林卓伟
6J
30
1.10
NG LI YANG
黄立洋
6J
30
1.11
NICHOLAS TAN ONN HWUI
陈旺辉
6J
30
1.12
TEH QIAN HUI
郑钎慧
6J
30
1.13
TEH ZI CHENG
郑旨成
6J
30
1.14
THARUSHNI
妲如思妮
6J
30
1.15
CHAN YING-YI
陈盈颐
6K
30
1.16
CHENG ZAI HUNG
郑在宏
6K
30
1.17
LEE EE QIAN
李依倩
6K
30
1.18
MELDY LIM LI YEN
林丽圆
6K
30
1.19
LEONG MAY THENG
梁瑂娗
6H
30
1.20
NEYSA LIM YIQIN
林妤矝
6H
30
1.21
CHANG HAO BIN
郑皓彬
6B
30
1.22
CHIA ZHI FENG
谢智丰
6B
30
1.23
EE CHERN JUN
余辰筠
6B
30
1.24
KANG YIN RUI
江胤睿
6B
30
1.25
LIM HUI QI
林慧琦
6B
30
1.26
ONG WENG SENG
王勇胜
6B
30
1.27
TAN ZHEN HONG
陈桢镕
6B
30
1.28
EUGENE TEO WEN JUN
赵文郡
6U
30
1.29
GIGIE CHAI PEI ZI
蔡佩芝
6U
30
1.30
LAI SUE ANN
黎舒恩
6U
30
1.31
LIM FANG ZHENG
林方铮
6U
30
1.32
OOI ZONG YUAN
黄仲源
6U
30
1.33
TEH YI SHERN
郑宇胜
6U
30
1.34
WONG KAH LING
黄嘉鈴
6U
30
1.35
YAP ZI YI
叶梓溢
6U
30
1.36
DOO ZHI XUAN
杜芷萱
6E
30
1.37
LEONG MEI KEI
梁美琪
6E
30
1.38
LIM HUI XUAN
林慧璇
6E
30
1.39
TAN XIAO XIAN
陈晓倩
6E
30
1.40
ELEENA WONG BT JEFFRY WONG
黄梦婷
6P
30
1.41
HOOI TENG TENG
许婷婷
6P
30
1.42
PANG CUI LENG
彭翠琳
6P
30
1.43
YAP ZHI XIN
叶芷欣
6P
30
1.44
CANDY ONG RENN TIAN
王壬湉
6G
30
1.45
KHOR YONG-HUI
许雍汇
6G
30
1.46
NUR FARAH AFFRYENA BT MUHAMAD ILHAM
法拉
6G
30
1.47
SUANNA SYAHRIAL
饶素安
6G
30


全科及格 Lulus Penuh  (RM20)

Nama
姓名
班级
奖金
L.1
CHAI KHAR CHUN
蔡家骏
6M
20
L.2
NGUI MEI YEE
魏美怡
6M
20
L.3
TONG JIAN LING
唐健凌
6M
20
L.4
OSCAR TANG JUNZE
邓隽泽
6J
20
L.5
LEE LI YING
李俐莹
6K
20
L.6
KAN KAR JUN
简加峻
6H
20
L.7
KESAVARTHINI KEXIN
区可昕
6B
20
L.8
CLAUDIA TANG XIN YEE
邓善仪
6U
20
L.9
WONG JUN HONG
王俊康
6U
20
L.10
CHOW  THONG EN
邹童恩
6E
20
L.11
FO SIM TAT
杨沈德
6E
20
L.12
LOW PEI XING
刘沛杏
6E
20
L.13
WONG JIA QI
黃嘉琪
6E
20
L.14
FONG XIN YI
冯欣宜
6P
20
L.15
JAIRUS LOOI ERN TONE
雷恩桐
6P
20
L.16
SAMANTHA YU SHU YI
尤舒仪
6P
20
L.17
CALLYN MAH PHUI TING
马珮婷
6G
20
L.18
KHOR CHEN ZHEN
许家祯
6G
20
L.19
LENG ZHI EN
林芷恩
6G
20
L.20
LOH ZHI SHAN
罗梓杉
6G
20